outlook - ghdrako/doc_snipets GitHub Wiki
1.zamknać outlooka 2. prawy przycisk myszy na zakładce start, następnie uruchom wkleić polecenie outlook.exe /Cleanviews i OK. Uruchomi się outlook z w/w parametrem a przejście na katalog wysłane elementy powinno wyświetlić jego elementy (wiadomości)
WYswietlenie naglowka maila:
- Zaznacz wiadomość.
- Naciśnij Ctrl + O (otwórz w osobnym oknie).
- Następnie Plik → Właściwości.
- Na dole powinno być pole Nagłówki internetowe.
Utworzenie regulu
Jeżeli wiadomości zawierają nagłówek:
X-Mailer: gophish
to w klasycznym Outlooku możesz spróbować utworzyć regułę:
- Plik → Zarządzaj regułami i alertami → Nowa reguła.
- Zastosuj regułę do otrzymywanych wiadomości.
- Kliknij Dalej.
- Zaznacz: z określonymi słowami w nagłówku wiadomości (jeśli taka opcja jest dostępna).
- Kliknij określone słowa i wpisz: gophish i dodaj i nastepnie to samo dla X-Mailer: gophish Wybierz akcję, np.: przenieś do folderu,oznacz kategorią,usuń,oznacz jako śmieci.